Simulování nebylo nikdy snazší

S novou verzí Witnessu s označením Witness Horizon 21 od Lanner Group, kterou jako DYNAMIC FUTURE pro český trh zastupujeme, přicházejí i nové možnosti v tvorbě 2D (i 3D modelů). Představte si, že potřebujete ověřit, zda nový tok dílů výrobou na jedné straně nezpůsobí fronty zase někde jinde, zda tato optimalizace nezpůsobí zdržení na jiném provozu.

To můžete ověřit rovnou v praxi nebo teoretickými výpočty a možná to může i vyjít. Ale většinou by takový experiment přišel hodně draho. S Witness Horizon 21 však váš nový předpoklad můžete ověřit s téměř 100% přesností a teprve poté změny realizovat.

Minuta a půl a model ožívá

A právě s novou verzí Witnessu nebyla tvorba modelů snad nikdy jednodušší. Doslova během pár desítek vteřin jste schopni model sestavit, nakonfigurovat a uvést k životu. Za zhruba minutu a půl tak uvidíte, jak se díly po pásech probíhají, zda projdou procesem výroby bez komplikací a vy tak splníte nebo dokonce předeženete váš výrobní plán a splníte KPI.

Modelace v novém Witnessu je jednoduchá třeba proto, že jednou z hlavních nových funkcionalit je rozšířená knihovna 2D/3D modelů, takže ty pak nemusíte sami vytvářet a jen je umístíte tam, kam potřebujete.

Celý tento nový ekosystém je směřován k novému trendu virtuálních provozů a továren, kdy celý provoz bude namodelován v systému a vy pár změnami parametrů změníte a ověříte vaše nové plány.

Ale dost bylo slov, podívejte se sami, jak je prediktivní simulace na Witness Horizon 21 jednoduchá:

 

Přijde vám to zajímavé? Ukážeme vám víc. Domluvme si schůzku:

Fields marked with an * are required