Rozjíždíme školení štíhlé firmy & výroby

Protože hledat úspory je náš každodenní business, zahájili jsme spolupráci s Logistickou akademii – jedničkou na logistické vzdělávání, a vypsali několik veskrze praktických školení na téma štíhlé logistiky, firmy a administrativy.

Pod názvem Štíhlá logistika hrou vás provedeme oblastmi štíhlé organizace, kde vás naučíme, jak zavádět principy štíhlosti do všech aspektů výroby. Jak vypadá štíhlá organizace a v čem spočívá její kouzlo. Naučíme vás základní metody štíhlé organizace i jak konkrétně postupovat, při zavádění leanu ve firmě.

Protože tok materiálů firmou (a výrobou především) může výrazně ovlivnit nákladovost i rychlost výroby, zařadili jsme do školícího programu i tuto problematiku. Tedy VSM a optimalizace materiálového toku, kde se naučíte jak jednoduše se dívat na složitý tok dílců. Zároveň si celý tok natrénujeme a vy tak na vlastní oči uvidíte, jak snadné a přitom efektivní to může celé může být.

Štíhlá logistika, kanban a tahové řízení zásob. Téma snad pro každého logistika. Protože zásoby jsou v poslední době velkým tématem, tak si přijďte formou her nacvičit, jak se dají zásoby optimalizovat a jak je vlastně efektivně plánovat.

Jaké jsou plusy i mínusy tahového řízení zásob? Jak stanovit správnou velikost zásob? Jak navrhnout kanbanový okruh a jak tyto principy zavést k vám do výroby? Jestli v tomto máte také otazník, pak je to školení ideální pro vás.

„Cílem štíhlé administrativy je vytvoření efektivně a stabilně fungujících procesů, které umožňují dosahovat vysoké produktivity, požadované kvality a maximálního výkonu administrativních činností v daném procesním čase.“ Prostě, princip štíhlosti se dá aplikovat nejen na výrobu, ale i do kanceláří a do celé administrativy. A jak to udělat vás naučíme na školení Štíhlé administrativy pod vedením Petra Jalůvky a Jana Šlajera.