Přeskočit na obsah

Protože nejlépe se podniká s dobrými a prověřenými partnery, na které se můžete spolehnout, rádi bychom vám představili ty naše. S těmito parťáky úzce spolupracujeme a jsme s nimi nadmíru spokojeni.

escare

Kolegové z ESCARE se specializují na tréninky štíhlé výroby a průmyslové inženýrství. Ať už budete poptávat otevřené tréninky efektivnější výroby nebo vnitrofiremní školení na míru, určitě je oslovte.

salso lean healthcare

Se společností SALSO s.r.o. spolupracujeme na projektech ve zdravotnictví. Hlavním posláním SALSO je oblast lean healthcare, takže až se jednou ocitnete ve skvěle fungujícím zdravotnickém zařízení, kde vše šlape jako po másle, je to určitě
jejich zásluhou:-)

erb-vsb

Vysokou školu báňskou netřeba představovat. Tradiční a vyhlášená vysoká škola s dlouhou tradicí a špičkovými odborníky.

humusoft

Společnost s více než 20 letou tradicí na poli kontrolních a řídících systémů, informační technologie, vědeckotechnický software, simulace technologických i podnikových procesů.

logo-kla

Komora logistických auditorů je profesní sdružení logistických profesionálů napříč obory. Posláním Komory je chránit a prosazovat zájmy svých členů, ale také odborně garantovat úroveň prováděných logistických auditů. Jsme rádi, že jsme členy KLA.

podpis_kratochvil200px
logo

Naším dlouhodobým partnerem pro oblast online marketingu je Jiří Kratochvíl z entrepreneurship group. Spolupracujeme s ním na vydávání dynamic NEWS – zpravodaje o trendech nejen v logistice, ale také na vlastním eventu technology.future.