Witness Horizon 22 je venku

Co nového přináší?

Tato verze poskytuje modelářům nové nástroje a možnosti postupů při vývoji prediktivních digitálních dvojčat, ochranu investic při změnách v podnikání a využívání digitální transformace jako základu strategie chytrého Průmyslu 4.0.

WITNESS Horizon 22.0 představuje závazek Lanneru poskytovat platformu pro prediktivní simulaci nabízející nejvýkonnější modelovací studio s vynikající konektivitou, ohromující vizualizací a špičkovou optimalizací procesů.

K nejvýznamnějším novinkám patří vylepšená konektivita, rozšíření AGV prvků, funkce prediktivní údržby a vizualizace pomocí časové osy. Pojďme si je představit:

Vylepšená konektivita

WITNESS Horizon 22.0 dává modelářům kontrolu nad jejich datovými toky a možnostmi konektivity. Nástroje pro export a import byly zjednodušeny a výsledky scénářů teď lze kontrolovat a analyzovat ještě snadněji s využitím nového rámcového pracovního postupu.

Rozšířené AGV prvky

Nové rozšířené AGV prvky umožňují uživatelům rychle vytvořit model systému pro přesné posouzení optimálních požadavků na výkon. Tyto nové prvky obsahují funkce i pro přerušení provozu, úrovně nabíjení baterií a možnosti trasování pro procházení body a průsečíky.

Prediktivní údržba

S požadavkem ušetřit na nákladech a snížit časovou náročnost se Prediktivní údržba stává strategickou nezbytností, abychom se mohli vyhnout drahým neplánovaným výpadkům provozu. Nové funkce Prediktivní údržby umožňují modelářům předvídat zásadní zhroucení systému prostřednictvím zpětné vazby nebo nastavením pracovních parametrů senzorů, které spouští úkony údržby s cílem těmto výpadkům zabránit.

Vizualizace pomocí časové osy

WITNESS Horizon 22.0 pokračuje v rozšiřování možností vizualizace dat a nabízí tento typ zobrazování jako součást balíčku grafových nástrojů. Uživatelům tak umožňuje schopnost zobrazit si změny stavu jednotlivých prvků v průběhu času simulace a poskytuje jasný pohled na to, jaký dopad mají jednotlivé prvky na výkon širšího propojeného systému.

Pro lepší představu i jako průvodce novými funkcemi je několik video tutoriálů k dispozici na Lanner YouTube kanálu.