Přeskočit na obsah
Domů | O nás

O nás

Společnost DYNAMIC FUTURE je přední česká poradenská organizace. Založil ji v roce 2000 tým zkušených pracovníků z průmyslových podniků, kteří působili v oblastech jako nákup, prodej, logistika, forecasting a doprava.

Naše úspěchy

Realizovali jsme přes 1000 projektů zaměřených na inovace, optimalizace a nastavení procesů jak pro organizace podnikající v logistice, výrobě nebo službách, tak pro municipality.

Inovativní přístup

Jsme první firmou v České republice, která začala využívat dynamickou simulaci pro řešení projektů logistického poradenství. Naše metodika práce zahrnuje zdravý rozum, schopnost rychle porozumět problematice, logistický audit, dynamickou simulaci a datamining.

Spolupráce a komunikace

Věříme, že úspěch spočívá ve spolupráci a pravidelné komunikaci mezi námi a našimi partnery. Jsme přesvědčeni, že vnější pohled odborníků podpořený prediktivními metodami umožňuje rychlejší identifikaci a řešení problémů.

Bezpečnost a kvalita

Naši pracovníci jsou prověřeni Národním bezpečnostním úřadem pro styk s utajovanými skutečnostmi. Využíváme vysoké standardy a bezpečné postupy pro ochranu citlivých dat našich zákazníků.

Reseller Royal HaskoningDHV

Jsme výhradním distributorem produktů firmy Lanner Group a company of Royal HaskonningDHV pro Českou a Slovenskou republiku. Na vývoji produktů se aktivně podílíme.

Stabilní tým odborníků

Naše společnost tvoří stabilní tým odborníků s kancelářemi v Ostravě a Roudnici nad Labem. Patříme k největším českým poradenským organizacím v oblasti optimalizace procesů.

DYNAMIC FUTURE s.r.o. je váš spolehlivý partner pro efektivní a profesionální řešení logistických a procesních výzev.